Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza wszystkich mieszkańców miasta na wspólne celebrowanie Święta Wojska Polskiego. 15 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się "Koncert na Wyspie" w Parku Miejskim "Aleksandria" w Siedlcach.
Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. zaprasza na „Plogging Siedlce”. To połączenie biegania w terenie ze sprzątaniem środowiska. Zbiórka chętnych odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 10.00 w lesie, przy ulicy Poziomkowej w Siedlcach.
Program realizowany przy współpracy Urzędu Miasta Siedlce.
Około godziny 16.30 na ul. Piłsudskiego, został potrącony rowerzysta.
Lato to doskonały czas na zrobienie domowych przetworów i zapasów na zimę. Większość warzyw i owoców sezonowych dojrzewa a przygotowanie słoiczków nie jest trudne.
Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej „Korba”zaprasza posiadaczy zabytkowych pojazdów w ostatnią niedzielę wakacji 26 sierpnia, na szóstą edycję Siedleckiego Rajdu Oldtimerów.
1 sierpnia br., o godzinie 17:00, w 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie województwa mazowieckiego zostaną uruchomione syreny alarmowe.
Fundacja Regaty Morskie wspólnie z Caritas Diecezji Siedleckiej realizuje Program Edukacji Żeglarskiej dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu, wolontariusze Centrum Wolontariatu z Białej Podlaskiej w lipcu mieli okazję żeglować po Zatoce Gdańskiej.
Magazyn Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że w tutejszej jednostce można odebrać znaleziony w Novym Kinie w Siedlcach, w dniu 19 lipca plecak i telefon Samsung.