24 listopada, w Galerii Fotografii FOKUS Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędzie się wernisaż Poplenerowej Wystawy Fotografii „Podlaski Przełom Bugu 2017”. Na wystawie będzie można obejrzeć efekty pracy 35 fotografików podczas czerwcowego pobytu w Janowie Podlaskim. Wystawę będzie można zwiedzać do 12 stycznia 2018 r. w Galerii Fotografii FOKUS MOK przy ul. Pułaskiego 7. Serdecznie zapraszamy.
Instytut Ochrony Zdrowia i Fundacja Świętych Joachima i Anny zapraszają 17 listopada br. na konferencję pt. "Zadbaj o swoje dzieci dbając o siebie, czyli zdrowie prokreacyjne". Konferencja organizowana jest na zlecenie Ministra Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
Plenerową wystawę o Józefie Piłsudskim można oglądać do 27 listopada na Skwerze Niepodległości przed Urzędem Miasta. Później wystawa zostanie przeniesiona przed Galerię Siedlce, gdzie 3 grudnia zostanie odsłonięta tablica w 150 rocznicę urodzin Marszałka.
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Siedlcach prowadzi nabór ochotników do Terytorialnej Służby Wojskowej. Do wniosku o powołanie trzeba dołączyć niezbędne dokumenty.
Komenda Miejska Policji w Siedlcach przypomina o przypadającym na dzień 19 listopada br. Światowym Dniu Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Hołd w tym dniu oddawany jest również ekipom ratunkowym, które na co dzień zajmują się następstwami tragicznych zdarzeń na drodze.
W sobotę, 25 listopada oficjalnie rozpoczynamy sezon zimowy na lodowisku przy ul. Prusa 6. Wyciągamy z szaf łyżwy, zabieramy mamę, tatę, znajomych i ruszamy na lodowisko!
240 tys. złotych w tegorocznym budżecie zaplanował siedlecki urząd na szczepienia dzieci przeciwko wirusowi HPV.
16 listopada - Międzynarodowy Dzień Tolerancji, który ma na celu akceptację i szacunek wszelkich odmienności i różnorodności. Sprawdźmy, jak mieszkańcy postrzegają tolerancję i czy uważają się za osoby tolerancyjne?
Instytut Pamięci Narodowej wraz z Komendą Główną Policji organizuje drugą edycję konkursu „Policjanci w służbie historii”. Konkurs adresowany jest do uczniów liceów ogólnokształcących i techników, w których programy nauczania rozszerzone są o przedmioty dotyczące funkcjonowania Policji.
14 listopada br. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach otrzymał już trzy zgłoszenia od mieszkańców miasta o próbach wyłudzenia pieniędzy metodą „na policjanta”.