Zakończenie kursu samoobrony
5 lipca 2016 r. o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Siedlcach odbyło się uroczyste zakończenie VII edycji specjalistycznego kursu samoobrony dla kobiet. Certyfikaty ukończenia szkolenia 70-iu uczestniczkom wręczyli Prezydent Miasta Siedlce Pan Wojciech Kudelski, prowadzący zajęcia z samoobrony Marcin Lazurek, dyrektor CKZiU w Siedlcach Urszula Łukasiewicz oraz Komendant Miejski Policji w Siedlcach mł. insp. Marek Fałdowski.
06.07.2016 11:50