Nietrzeźwy awanturnik z nożem w areszcie
W miniony piątek w policyjnym areszcie zatrzymano nietrzeźwego 29 – letniego siedlczanina, który około godziny 19.00 uzbrojony w nóż na ul. Katedralnej bez powodu zaczepił 30 – letniego mężczyznę i groził mu zabójstwem. Sprawcy za czyn ten grozi obecnie do 2 lat pozbawienia wolności.
19.10.2015 12:46
55