Odpowiedzą za pobicie i uszkodzenie mienia

  • 24.02.2017, 08:57
  • Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
Odpowiedzą za pobicie i uszkodzenie mienia
Bialscy policjanci ustalili personalia sprawców pobicia 29-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej oraz uszkodzenia samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w rejonie jednej ze stacji paliw w Białej Podlaskiej. Wczoraj wobec trzech podejrzanych o udział w zdarzeniu mężczyzn zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. W sprawie nadal trwają czynności, które zmierzają do zatrzymania pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem, w rejonie jednej z bialskich stacji paliw. Ze zgłoszenia przekazanego dyżurnemu wynikało, że grupa nieznanych sprawców uszkodziła użytkowany przez 22-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej samochód marki Renault. Mężczyźni uderzając i kopiąc w auto wybili część szyb oraz uszkodzili karoserię. Straty oszacowane zostały na kwotę 2 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia wszystkich osób biorących udział w zdarzeniu. Dodatkowo potwierdzili, że ta sama grupa dokonała pobicia będącego również na miejscu 29-letniego mężczyzny.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zatrzymali  do sprawy czterech  mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 19 - 41 lat. Trzej z nich 19, 20 oraz 22-latek usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Dobrowolnie również poddali się karze. Wczoraj na wniosek Policji, Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

W sprawie nadal trwają czynności, które zmierzają do zatrzymania pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu.

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe