KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawczynię kradzieży

  • 07.03.2017, 12:31 (aktualizacja 07.03.2017, 12:47)
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
galeria_siedlce.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety widocznej na załączonych do tekstu zdjęciach i filmie. Poszukiwana 17 lutego br. na terenie Galerii Siedlce dokonała kradzieży markowej torebki damskiej o wartości kilkuset złotych.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży, do której doszło 17 lutego około godz.14.15 na terenie Galerii Siedlce. W trakcie tego przestępstwa widoczna na filmie i zdjęciach kobieta z witryny sklepowej skradła markową torebkę damską  o wartości kilkuset złotych.
W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii lub filmu, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
js
js 07.03.2017, 13:01
Ekspedientka widoczna w ostatnich sekundach filmu nie goniła przypadkiem tej kobiety? ;)

Pozostałe