BOCIANIE GNIAZDO

  • 29.11.2018, 12:29 (aktualizacja 16.04.2019, 14:55)
  • Paweł Olżyński


Projekt obserwacji bocianiego gniazda pt. „Siedleckie bociany” jest inicjatywą partnerską
Grupy EkoLogicznej oraz przyjaciół z Firmy VOLANT i TV WSCHÓD.
Bociany są zwierzętami dzikimi - NIE INGERUJEMY W PRZEBIEG LĘGU !!!

Bociany z miejscowości Wola Suchożebrska obserwujemy dzięki: NSS Sp. z o.o., Domtel.
 

Paweł Olżyński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jjj
jjj 17.08.2019, 20:20
a ten bocianek z czterech co z nim będzie
Stefan
Stefan 17.08.2019, 10:39
Jeśli się nie mylę, to w gnieździe w Woli Suchożebrskiej pozostał jeden młody bocian. Pewnie nie może latać, zaś jego rodzice i rodzeństwo są już w drodze na południe.
wwwwww
wwwwww 06.08.2019, 17:55
Fajne bocianki
benia
benia 17.07.2019, 18:42
Jakie miłe sercu obrazki!!! Pięknie wyrosły i są w dobrej formie ! A tak niedawno były pisklętami- kiwaczkami :)
EwaWG
EwaWG 01.06.2019, 18:22
Super :)
Ben
Ben 31.05.2019, 11:54
Przetrwały maluszki te deszcze i zimne noce? Dużo maleństw niestety nie :((Lesko, Wamel, Rzepedż i in.)A tu jak , widać,że kiwaczki są :) w dobrej formie ...Niech sie wam wiedzie, może teraz będzie cieplej :) Pozdrawiam.
Ben
Ben 28.05.2019, 17:37
Co za soczyta zieleń! Piękne obrazy gniazd :)
Just_WOLF
Just_WOLF 28.05.2019, 09:54
W Nowym Opolu są trzy Maluszki (ciekawe czy będzie eliminacja - miejmy nadzieję, że nie).
Maria
Maria 25.05.2019, 12:27
W Opolu Nowym tez jest juz pierwszy Maluch ☺
Maria
Maria 24.05.2019, 13:02
w Wili jest pierwsze piskle :))))
syljol
syljol 22.05.2019, 19:07
Tu w gniazdach chyba spokój i nic nie grozi- zadne gradobicia i ulewy ?
Just_WOLF
Just_WOLF 22.05.2019, 10:15
W Woli dzis o 10tej były razem, wiec nic sie nie stalo.
anna
anna 20.05.2019, 12:50
Czy gniazdo bocianów w Szczuczki kol,gmina Poniatowa,ktoś monitoruje,są już 3 rok,mają chyba jajka???
Obserwatorka
Obserwatorka 18.05.2019, 22:46
Nie wiem co się dzieje w dzień, ale już drugą noc w Woli jest jeden bocian.Czy drugiemu znowu coś się stało?
syljol
syljol 17.05.2019, 18:36
Pozdrawiam :)
an
an 17.05.2019, 18:33
Ależ piękny widoczek w Nowym Opolu !Co za zieleń !
Just_WOLF
Just_WOLF 10.05.2019, 12:41
W Woli chyba zaczyna się wykluwanie.
Maria
Maria 10.05.2019, 09:40
W Woli są cztery jaja.
Just_WOLF
Just_WOLF 07.05.2019, 06:49
W Opolu Nowym sa trzy jaja
piotrek
piotrek 03.05.2019, 20:05
Czy są w tym gnieżdzie jajka ? Ile?

Pozostałe