BOCIANIE GNIAZDO

  • 29.11.2018, 12:29 (aktualizacja 16.04.2019, 14:55)
  • Paweł Olżyński


Projekt obserwacji bocianiego gniazda pt. „Siedleckie bociany” jest inicjatywą partnerską
Grupy EkoLogicznej oraz przyjaciół z Firmy VOLANT i TV WSCHÓD.
Bociany są zwierzętami dzikimi - NIE INGERUJEMY W PRZEBIEG LĘGU !!!

Bociany z miejscowości Wola Suchożebrska obserwujemy dzięki: NSS Sp. z o.o., Domtel.
 

Paweł Olżyński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (96)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Smutno bez nich
Smutno bez nich 29.08.2021, 17:44
Grupaekologiczna. pl.. DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM za tyyle informacji o bociankach. Teraz czytam do jakiego kraju doleciały nasze boćki Zbysia, Vito, Ryś.. itd. Ale są już daleko. Oby doleciały szczęśliwie i bezpiecznie a na Wiosnę do nas wróciły. CZEKAMY Z UTĘSKNIENIEM. DO WIOSNY!!!
😢 Smutek
😢 Smutek 20.08.2021, 14:11
Odlatują.. Życzymy Naszym BOCIUSIOM PIĘKNYCH, SZCZĘŚLIWYCH, BEZPIECZNYCH LOTÓW DO AFRYKI.. CZEKAMY NA WAS. OBY DO WIOSNY, JESTEŚCIE PIĘKNE. Już tęsknię. Łzy cisną się do oczu i te puste gniazda, och!!!!. Wracajcie.
Boćkowa
Boćkowa 04.08.2021, 20:00
Szkoda.. dwa bocianki, które się wychowały w gnieździe w Opolu Nowym od chwili gdy zaczęły latać, nie ma ich ani w dzień ani w nocy. Znalazły sobie gniazdko gdzieś w innym miejscu. Bardzo ich brakuje - szkoda.!!!
Boćkowa
Boćkowa 28.07.2021, 09:17
28.07.2021 - coś pięknego PUSTE GNIAZDO W OPOLU NOWYM- PIERWSZY LOT
DJ
DJ 15.06.2021, 17:39
Ależ one szybko rosną!

Pozostały dwa, z oryginalnych pięciu jajek. Natura wie co robi.
zbycho
zbycho 04.06.2021, 08:04
Było 5 małych pozostały 3. Przeczuwam że te 2 małe zostały wyrzucone z gniazda.
Boćkowa
Boćkowa 23.05.2021, 20:42
To prawda, jest 5 jaj...ale jest też dużo śmieci w gnieździe np: folie, w tym jedna przykryta patyczkami.
jan
jan 16.05.2021, 13:18
Dzisiaj , 16 maja widziałem pięć jaj.
Boćkowa
Boćkowa 13.05.2021, 14:10
Tak widzialam TRZY jajka. Już niedługo powinny byc młode boćki. Oglądajcie też gniazdo w Woli Suchożebrskiej, tam jest 5 jaj.
jan
jan 08.05.2021, 19:11
Ktoś widział jajka pod tym bockiem?
baranowski
baranowski 11.05.2021, 20:49
5 sztuk
Boćkowa
Boćkowa 23.03.2021, 20:01
Są, Są kochane BOĆKI. Dzisiaj 23 marca 2021 we wtorek fruwały nade mną nisko CZTERY PIĘKNE BOCIANKI.. Aż z koleżanką krzyknęłyśmy - WITAJCIE KOCHANI... TYYYLE KILOMETRÓW.. Ale się cieszę.
Boćkowa
Boćkowa 16.03.2021, 10:34
Jeeest, Braaawo.!!!!. Kamerka na kochane GNIAZDKO BOCIANKÓW w Opolu- 👍
Czekamy z utęsknieniem na BOĆKI.. O Boże, ale one pokonują ogromnie daleką do nas trasę. Na kanale Planete + jeszcze będzie pokazany przepiękny film pt: "Niesamowite ptasie wędrówki" - PIATEK, 19 marca godz
12.00 w południe. FILM PIĘKNY - OBEJRZYJCIE. WARTO. A zatem kochane Bociusie, czekamy na Was!!!!!

gość
gość 01.06.2020, 20:36
Co się stało z młodymi bocianami w Opolu?
marcin
marcin 01.06.2020, 21:34
nie żyją
Henio
Henio 13.05.2020, 06:53
OOOOOO ukradli bocianie gniazdo ?
Henio
Henio 06.05.2020, 07:01
Czemu nie mogę oglądać?
Ted
Ted 14.04.2020, 18:05
Są już 3 jaja :-)
Ted
Ted 10.04.2020, 13:18
Mamy już pierwsze jajo w gnieździe!!!:)
Ben
Ben 02.04.2020, 16:48
OOOO !Jest para, jak piszecie ! No to teraz się wzmocnią naszymi dżdżownicami i będą jajka :)Powodzenia boćki:) Pozdrawiam .
Ted
Ted 31.03.2020, 18:59
Mamy już parę
Ted