BOCIANIE GNIAZDO

  • 29.11.2018, 12:29 (aktualizacja 16.04.2019, 14:55)
  • Paweł Olżyński


Projekt obserwacji bocianiego gniazda pt. „Siedleckie bociany” jest inicjatywą partnerską
Grupy EkoLogicznej oraz przyjaciół z Firmy VOLANT i TV WSCHÓD.
Bociany są zwierzętami dzikimi - NIE INGERUJEMY W PRZEBIEG LĘGU !!!

Bociany z miejscowości Wola Suchożebrska obserwujemy dzięki: NSS Sp. z o.o., Domtel.
 

Paweł Olżyński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (83)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 01.06.2020, 20:36
Co się stało z młodymi bocianami w Opolu?
marcin
marcin 01.06.2020, 21:34
nie żyją
Henio
Henio 13.05.2020, 06:53
OOOOOO ukradli bocianie gniazdo ?
Henio
Henio 06.05.2020, 07:01
Czemu nie mogę oglądać?
Ted
Ted 14.04.2020, 18:05
Są już 3 jaja :-)
Ted
Ted 10.04.2020, 13:18
Mamy już pierwsze jajo w gnieździe!!!:)
Ben
Ben 02.04.2020, 16:48
OOOO !Jest para, jak piszecie ! No to teraz się wzmocnią naszymi dżdżownicami i będą jajka :)Powodzenia boćki:) Pozdrawiam .
Ted
Ted 31.03.2020, 18:59
Mamy już parę
Ted
Ted 27.03.2020, 19:12
od wczoraj jest już pierwszy bociek
Tak
Tak 25.03.2020, 11:18
Dlaczego nie ma kamery z gniazda w woli suchozebrskiej
an
an 23.03.2020, 18:10
To gniazdo jest strasznie zaśmiecone...:(:(
Ben
Ben 21.03.2020, 16:45
Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny :) Pozdrawiam serdecznie! W wielu gniazdach już się bocki pojawiły, ale tu chyba jeszcze cisza :) Poczekamy :)
jjj
jjj 17.08.2019, 20:20
a ten bocianek z czterech co z nim będzie
Stefan
Stefan 17.08.2019, 10:39
Jeśli się nie mylę, to w gnieździe w Woli Suchożebrskiej pozostał jeden młody bocian. Pewnie nie może latać, zaś jego rodzice i rodzeństwo są już w drodze na południe.
wwwwww
wwwwww 06.08.2019, 17:55
Fajne bocianki
benia
benia 17.07.2019, 18:42
Jakie miłe sercu obrazki!!! Pięknie wyrosły i są w dobrej formie ! A tak niedawno były pisklętami- kiwaczkami :)
EwaWG
EwaWG 01.06.2019, 18:22
Super :)
Ben
Ben 31.05.2019, 11:54
Przetrwały maluszki te deszcze i zimne noce? Dużo maleństw niestety nie :((Lesko, Wamel, Rzepedż i in.)A tu jak , widać,że kiwaczki są :) w dobrej formie ...Niech sie wam wiedzie, może teraz będzie cieplej :) Pozdrawiam.
Ben
Ben 28.05.2019, 17:37
Co za soczyta zieleń! Piękne obrazy gniazd :)
Just_WOLF
Just_WOLF 28.05.2019, 09:54
W Nowym Opolu są trzy Maluszki (ciekawe czy będzie eliminacja - miejmy nadzieję, że nie).
Maria
Maria 25.05.2019, 12:27
W Opolu Nowym tez jest juz pierwszy Maluch ☺

Pozostałe