Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce / NASZ PATRONAT

  • 09.09.2015, 09:14
  • Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce / NASZ PATRONAT
W niedzielę, 13 września o godz. 10:00 przy Amfiteatrze, ul. Wiszniewskiego 1 odbędzie się XII Festiwal Dziecięcy "Dzień radości" i 12 Dzień Krwiodawstwa "Krew dla Miasta i Powiatu". Festyn ma na celu rozwijanie działalności statutowej oraz promocję honorowego krwiodawstwa. Serdecznie zapraszamy

XII Festyn "Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce" oraz Festiwal Dziecięcy "Dzień Radości"

Główną ideą festynu jest rozwijanie działalności statutowej oraz promocja honorowego krwiodawstwa. Osoby zainteresowane podarowaniem swojej krwi potrzebującym będą mogły to uczynić w godz. 10:00 – 15:00 w specjalnie do tego przygotowanym ambulansie PCK.  W tym samym czasie dla gości  przewidziano również  pokaz  sprzętu ratowniczego i udzielania pierwszej pomocy, badania lekarskie, pomiar poziomu cukru i ciśnienia krwi. Oficjalne otwarcie Festynu „Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce” przewidziano na godz. 17:00. Wyróżnienia otrzymają także honorowi dawcy krwi i osoby zaangażowane w promocję zdrowia w naszym mieście – opiekunowie Szkolnych Kół PCK, sponsorzy i sympatycy PCK.

Tradycyjnie Festyn „Krew dla Miasta i Powiatu Siedlce” połączony będzie z Festiwalem Dziecięcym. Dla najmłodszych uczestników imprezy przewidziano liczne atrakcje: miasteczko zabaw oraz konkursy z nagrodami. Festiwal Dziecięcy uświetni swoimi występami wielu artystów i zespołów muzycznych. 

Oficjalne obchody zakończą się o godz. 18:00 koncertem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego wraz z Solistami, którzy wystąpią z nowym repertuarem.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe