Jarmark Tradycji Wielkanocnych

  • 17.04.2017, 12:01
2017_04_17_jarmark_wielkanocny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tysiące tradycyjnych, ręcznie wykonanych ozdób i regionalną, ekologiczną żywność można było znaleźć na dorocznym Jarmarku Wielkanocnym w Siedlcach.

W Parku Handlowym Arche jak co roku odbył się Jarmark Tradycji Wielkanocnych. Od wielu lat w tym samym miejscu spotkają się twórcy ludowi, rękodzielnicy i artyści, aby w świątecznej atmosferze zaprezentować swoje osiągnięcia i wyroby. 

Na dwóch kondygnacjach Parku swoje wyroby zaprezentowało ponad 80 wystawców, którzy zjechali nie tylko z różnych zakątków Polski, ale także z Ukrainy i Białorusi. Nie zabrakło rzeźby ludowej i sakralnej, pisanek ręcznie malowanych, haftu, metaloplastyki, ceramiki, wyrobów z gliny, biżuterii artystycznej, decoupagu, malarstwa na płótnie i szkle, rękodzieła na bazie wosku pszczelego czy wyrobów z bibuły.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe