VII Uniwersytecka Giełda Pracy

  • 10.05.2017, 12:00
20170510-20170509-c-419-vii_uniwersytecka_gielda_pracy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci, strażnicy, testerzy gier, handlowcy, czy agenci ubezpieczeniowi – oferty pracy na te i wie innych stanowisk można było znaleźć na Uniwersyteckiej Giełdzie Pracy.

Blisko 40 firm i instytucji oferujących po kilka, lub kilkanaście wolnych stanowisk pracy, czekało na studentów podczas siódmej edycji Uniwersyteckiej Giełdy Pracy. Jak co roku, zorganizował ją Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach. Podczas tegorocznej edycji przeważały oferty pracy w służbach mundurowych. 
Nie brakowało też ofert pracy w prywatnych przedsiębiorstwach. Dla studentów biorących udział w Giełdzie była to okazja do pierwszego kontaktu z pracodawcami i zweryfikowania swoich umiejętności w stosunku do oczekiwań firm i instytucji.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe