KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców kradzieży

  • 14.07.2017, 11:28
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców kradzieży
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn. Poszukiwani 27 maja br. na terenie sklepu LIDL przy ul. Starowiejskiej 77 dokonali kradzieży artykułów spożywczych.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży, do której doszło 27 maja br. na terenie sklepu LIDL przy ul. Starowiejskiej 66. W trakcie tego przestępstwa widoczni na filmie i zdjęciach dwaj mężczyźni skradli artykuły spożywcze o wartości kilku tysięcy złotych.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osoby z fotografii lub filmu, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe