Wprowadzenie Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach

  • 25.07.2017, 15:23
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Wprowadzenie Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach
Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbyła się uroczystość wprowadzenia podinsp. Andrzeja Dziewulskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach. Rozkaz o powołaniu wręczył Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu insp. Tomasz Michułka. W uroczystości powołania uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz instytucji.

Komendant Wojewódzki Policji życzył nowemu szefowi siedleckich policjantów wszystkiego najlepszego na zajmowanym stanowisku. Podinsp. Andrzej Dziewulski,  który objął dzisiaj  stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach  służbę  w Policji  rozpoczął w 1993 roku w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Policji. W  roku 1996 został mianowany na  policjanta patrolowo-interwencyjnego  w Komendzie Rejonowej Policji w Siedlcach. W latach 1997-2003 pracował w Wydziale, a później  Referacie  Techniki Kryminalistycznej  Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Od roku 2008 pełnił służbę jako Naczelnik Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. W latach 2011 do 2015  sprawował  funkcję  Naczelnika Wydziału Prewencji w KMP Siedlce. W sierpniu 2015 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie.

Uroczystość była także okazją do złożenia  podziękowań przez Komendanta Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom i pracownikom siedleckiej komendy, za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie zadań służbowych.
Do życzeń składanych nowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Siedlcach przez funkcjonariuszy dołączył się także Prezydent Miasta oraz Wicestarosta siedlecki.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe