"Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga"

  • 24.11.2017, 13:00 (aktualizacja 24.11.2017, 13:52)
20171124-20171123-c-218-narkotyki_dopalacze_nie_tedy_droga.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mazowiecka policja i Kurator Oświaty rozpoczynają kampanię "Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga". Konferencję inaugurującą kampanię w subregionie siedleckim zorganizowano w auli Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego.

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu wspólnie z Mazowieckim Kuratorem Oświaty w Warszawie spotkanie na temat dopalaczy i narkotyków skierowała do dyrektorów, pedagogów, psychologów a także studentów którzy niebawem zasilą nauczycielskie kadry w Siedlcach.  Głównym jej celem jest zwiększanie nie tylko wiedzy nt. zagrożeń, jakie niesie używanie narkotyków i dopalaczy, ale przede wszystkim kształtowanie świadomości dzieci i młodzieży na temat negatywnego wpływu używek na organizm człowieka, o których była mowa na konferencji. 

Handlarze wraz z ze zmianą przepisów polskiego prawa dotyczących dopalaczy wprowadzają na rynek kolejne coraz to groźniejsze dl zdrowia substancje. Dlatego w konferencji udział wzięli też przedstawiciele stacji sanepidu którzy omówili ich działanie. Policjanci przywieźli też do Siedlec tzw. Walizkę narkotykową. Czyli skrzynkę wypełnioną różnymi przedmiotami służącymi do produkcji lub dzielenia narkotyków które każdy pedagog, nauczyciel i rodzic powinien umieć rozpoznać.  

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe