Apel Policji

  • 28.07.2015, 08:00
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Apel Policji
Szanowni Państwo do siedleckiej komendy w ostatnich dniach wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży mieszkaniowych. Jak wynika z tych informacji nieustaleni na razie sprawcy wykorzystując sen domowników oraz niezamknięte drzwi wejściowe do mieszkań wchodzą do lokali w godzinach nocnych.
Apel Policji

Szanowni Państwo do siedleckiej komendy w ostatnich dniach wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży mieszkaniowych. Jak wynika z tych informacji nieustaleni na razie sprawcy wykorzystując sen domowników oraz niezamknięte drzwi wejściowe do mieszkań wchodzą do lokali w godzinach nocnych i okradają je. Do przestępstw tych dochodzi w blokach około godziny 3 nad ranem. W związku z powyższym apelujemy o zamykanie na noc drzwi wejściowych do domów. Pracujący przy tych sprawach policjanci zmierzają obecnie do ustalenia personaliów sprawców tych przestępstw.
Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe