Zatrzymani sprawcy rozboju

  • 27.07.2015, 08:49
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Zatrzymani sprawcy rozboju
Siedleccy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców naszego miasta, którzy przed ponad miesiącem przy ul. Młynarskiej pobili i okradli 27–letniego mężczyznę. Dorosłemu sprawcy grozi obecnie kara do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast jego dwaj nieletni kompani odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym.

Zatrzymani sprawcy rozboju

Siedleccy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców naszego miasta, którzy przed ponad miesiącem przy ul. Młynarskiej pobili i okradli 27 – letniego mężczyznę. Dorosłemu sprawcy grozi obecnie kara do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast jego dwaj nieletni kompani odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Przed ponad miesiącem (4.06) siedlecka komenda została poinformowana przez 27 – letniego mieszkańca naszego miasta, że gdy wracał on od swego domu około godz. 3.20 w  nocy  na ul. Młynarskiej został zaatakowany przez trzech nieznanych mu mężczyzn, którzy pobili go, a następnie skradli portfel z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci pionu kryminalnego po otrzymaniu tej informacji przystąpili do poszukiwania napastników. Ich kilkutygodniowa praca została uwieńczona sukcesem. Na podstawie zebranych informacji wytypowano sprawców, którymi okazali się 18 – letni i dwaj 16 – letni siedlczanie. Cała trójka została zatrzymana przez funkcjonariuszy 22.07 i podczas przesłuchań przyznała się do zarzucanego im czynu. Dorosłemu sprawcy grozi obecnie kara do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast jego dwaj nieletni kompani odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. 

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe