Sobota, 15.12.2018

Działania „Alkohol i Narkotyki”

  • 8.01.2018, 14:06
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Działania „Alkohol i Narkotyki”
8 stycznia na drogach powiatu siedleckiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzą działania pod nazwą „ Alkohol i Narkotyki”.

Celem  działań jest zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych spowodowanych przez kierujących będących pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu.

Pomimo  dużej liczby działań profilaktyczo-edukacyjnych, kampanii społecznych, informacji w mediach dotyczących negatywnego wpływu alkoholu  na prowadzenie pojazdów policjanci codziennie zatrzymują  nietrzeźwych kierowców. Dlatego funkcjonariusze siedleckiej  drogówki  prowadzą działania „ Alkohol i Narkotyki”. Celem działań jest eliminowanie  z ruchu  kierujących będących pod wpływem alkoholu lub substancji działających podobnie do alkoholu. Funkcjonariusze będą pojawiać się na drogach całego powiatu siedleckiego. Ich zadaniem jest przebadanie jak największej liczby kierowców pod kątem trzeźwości  i środków odurzających.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe