Sobota, 15.12.2018

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę sprzywłaszczenia

  • 12.01.2018, 12:12
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę sprzywłaszczenia
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który przywłaszczył torbę koloru czarnego z laptopem marki Asus koloru srebrnego z akcesoriami o łącznej wartości 1500 zł.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie przywłaszczenia  laptopa m-ki Asus. W trakcie tego przestępstwa widoczny na zdjęciach mężczyzna w dniu 15 grudnia 2017 r. ok godz. 09.45 w Siedlcach przy ul. Piłsudskiego w autobusie linii nr 18, przywłaszczył torbę koloru czarnego z laptopem marki Asus koloru srebrnego z akcesoriami. Mężczyzna na lewej dłoni posiada tatuaż przedstawiający kropkę i półksiężyc.  W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii, proszony jest o kontakt z KMP
w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe