Studenci UPH ze stypendiami ministra

  • 05.02.2018, 11:06
2018_02_05_stypendia_uph.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za wysokie wyniki i działalność naukową po 15 tysięcy złotych otrzymało siedmiu studentów Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach.

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego rektor uczelni Tamara Zacharuk i dziekani wręczyli studentom decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów, za wybitne osiągnięcia naukowe. 
W całym kraju wyróżnionych w ten sposób zostało  645 studentów. 
Decyzje stypendialne otrzymali: Adrian Marcinkiewicz (student pedagogiki), Paulina Nasiłowska (studentka kryminologii stosowanej),   
Karol Krasuski i Jakub Skwierczyński (reprezentujący kierunek zarządzanie), Urszula Ostaszewska (studentka bioinżynierii produkcji żywności), Sebastian Krasuski (student rolnictwa) i  Daniel Radzikowski (student zootechniki).  

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe