Środa, 16.01.2019

Kultowy pociąg niszczeje na bocznicy

  • 7.02.2018, 09:43
2018_02_07_kultowy_pociag.mp4
Orient Express to legenda. Motyw wielu filmów i książek.

Orient Express to legenda. Motyw wielu filmów i książek. Symbol bogactwa i luksusu. Mało kto wie, że kilkanaście wagonów tego pociągu stoi i niszczeje na bocznicy nieopodal Terespola.

Sprawa z pewnością szybko nie doczeka się szczęśliwego zakończenia, bo status prawny wagonów Orient Expressu, które stoją w Małaszewiczach koło Białej Podlaskiej jest nieuregulowany. Wagony były we władaniu m.in. rosyjskich i szwajcarskich firm. Białorusiny nałożyli na niego ogromny podatek, za rzekome przechowywanie ponadgabarytowych wózków. Przewyższał on wartość składu, od tamtej pory stoi w na bocznicy i stał się kukułczym jajem. Czy da się jeszcze coś z nim zrobić?

_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe