Środa, 16.01.2019

Potwierdzanie profilu zaufanego w US

  • 8.02.2018, 14:21 (aktualizacja 08.02.2018 14:27)
  • Urząd Skarbowy w Siedlcach
Potwierdzanie profilu zaufanego w US
Od 1 stycznia 2018 r. wszyscy czynni podatnicy VAT zobowiązani są do wysyłania w formie elektronicznej do 25 dnia każdego miesiąca Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT) do Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. 

Potwierdzanie profilu zaufanego w Urzędzie Skarbowym w Siedlcach w dniach 17 i 24 lutego 2018 r.

Kluczowym elementem prawidłowego wysłania JPK_VAT jest jego autoryzacja (plik JPK_VAT trzeba uwierzytelnić). Do tego służy m.in. bezpłatny profil zaufany (eGO). Dzięki temu podatnik zyskuje pewność, że w dniu wysyłki jest gotowy oraz właściwie autoryzuje i podpisze JPK-VAT. Niezwykle ważne jest, aby przedsiębiorcy zakładali profil zaufany (eGO) już teraz i nie czekali z tym do ostatniego momentu. 

W związku  z powyższym Naczelnik Urzędu Skarbowego w Siedlcach informuje, iż w siedzibie Urzędu Skarbowego w Siedlcach przy ul. B-pa Świrskiego 45 w dniach  17 i 24 lutego br. (sobota) w godzinach 9.00-13.00 będzie możliwość potwierdzenia Profilu Zaufanego (eGO) służącego do podpisania Jednolitego Pliku Kontrolnego JPK_VAT.

Urząd Skarbowy w Siedlcach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe