Wtorek, 11.12.2018

Nie jesteśmy sami! OSOBISTY ROZWÓJ WRAŻLIWOŚCI

  • 9.03.2018, 14:44
  • Ewa Ryłko
Nie jesteśmy sami! OSOBISTY ROZWÓJ WRAŻLIWOŚCI
Rozwiń własną wrażliwość! Już 10 marca o godz. 17:00 - event w Łochowie, mający na celu zebranie środków na leczenie Wojtka Budzika – męża, ojca, klienta firmy Arche, policjanta, który jest chory na raka szpiku kości. Musimy zebrać aż 400 000 zł!

Urszula Dudziak pomaga zebrać fundusze na leczenie Wojtka Budzika – policjanta, który ponad rok temu zachorował szpiczaka mnogiego, nowotwór złośliwy. 

Pomysł na event Nie jesteśmy sami! Osobisty rozwój wrażliwości, zrodził się dwa dni temu, po tym jak firma Arche, została poproszona o pomoc w zorganizowaniu pomocy dla Wojtka Budzika – klienta firmy, który od 19 lat jest policjantem, dbał o bezpieczeństwo ludzi w Warszawie i podległych powiatach. Prowadził działalność społeczną w  zarządzie Wspólnoty Grochowskiego 14 od 2013 r., społeczna rzecz społeczności lokalnej. Dodatkowo od 2005 roku był instruktorem nauki jazdy. Przygotowywał ludzi do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Swoją pracę wykonywał zawsze rzetelnie i z oddaniem.

Pomoc musi być natychmiastowa, kwota na leczenie ogromna - 400 000 zł. Nawet jak dla tak dużej firmy jak Arche, wydatek ogromny. Dlatego zrodził się pomysł eventu charytatywnego, aby zdobyć choć część finansowego wsparcia. Wybrano piękne miejsce, w którym spotyka się XIX- wieczny zespół pałacowo-parkowy z najnowszą architekturą – Pałac i Folwark Łochów.

Ale kolejna impreza, która ma na celu zdobycie pieniędzy, okazuje się zbyt błahym rozwiązaniem dla powstałego w ramach firmy Stowarzyszenia Wspólnota Arche. Wizja firmy, która obejmuje zdrowe życie w harmonii z naturą i środowiskiem lokalnym, skłoniła Arche do głębszego potraktowania tematu i wyznaczyła sobie jeszcze jeden cel - rozwój wrażliwości. Bo to dzięki tej cesze jesteśmy w stanie dostrzec potrzeby innych ludzi i jeszcze na nie reagować, nie oglądając się na własne korzyści. To dzięki spontanicznym reakcjom udaje nam się komuś pomóc w odpowiednim momencie.  Dlatego event, który miał na celu pomoc jednej osobie, ma także za zadanie rozwinąć każdego uczestnika tego wydarzenia.

Na organizację spotkania było tylko 12 dni. Pierwsza zgodziła się pomóc URSZULA DUDZIAK. Poprowadzi wykład, podczas którego na pewno zarazi swoją energią i optymizmem całą publiczność. Potem wszystko zaczęło się układać w jedną całość, każdy pomysł rodził kolejny…

I tak powstał plan eventu. Uczestnicy poza spotkaniem z Panią Urszulą, będą mogli wysłuchać prelekcji dotyczącej rozwoju osobistego, a także pobudzić swoje zmysły w trakcie Instrumentalnego Recitalu Emocji oraz Eksperymentalnego Smakowania nietypowej kuchni. Będą mogli także zobaczyć na własne oczy taneczny pokaz prezentowany w telewizyjnym show Mam Talent, za który wykonawca otrzymał złoty gong od Małgorzaty Foremniak.

Oczywiście nie zabraknie okazji do pomocy panu Wojtkowi. Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona Aukcja, na której zostaną zlicytowane obrazy, vouchery, gadżety, a także atrakcję przekazaną przez firmę Red Bull.

Cena zaproszenia – 200 zł /os., Rezerwacje zaproszeń - tel. 22 845 20 40

W tym dniu, nocleg w Pałacu i Folwarku Łochów w specjalnej cenie – 200 zł / pokój 2-os.

Szczegóły na www.wspolnotaarche.pl

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspólnota Arche, zrzeszające pracowników Arche, zaprzyjaźnione firmy oraz wszystkie osoby, które aktywnie działają w środowisku lokalnym. Do tej pory stowarzyszenie organizowało m.in. Targi Rękodzieła Artystycznego w Siedlcach przy Brzeskiej 134, Dni Dziecka w Piasecznie i Łodzi, wyjazd grupy dzieci do USA na finał konkursu Odyseja Umysłu, pomoc świąteczną oraz Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów.

Ewa Ryłko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe