Wtorek, 11.12.2018

Zakończyliśmy działania „Bezpieczny Przejazd"

  • 6.03.2018, 12:18
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Zakończyliśmy działania „Bezpieczny Przejazd"
5 marca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei prowadzili działania „Bezpieczny Przejazd”.

Działania prowadzone były w obrębie przejazdów kolejowych usytuowanych w Siedlcach oraz na terenie powiatu siedleckiego, m. in. na przejeździe kolejowym pomiędzy miejscowościami Borki Kosy a Borki Paduchy oraz na ul. Daszyńskiego w Siedlcach przy stacji Siedlce Zachodnie. W związku z faktem, iż wypadki do których dochodzi na przejazdach kolejowych charakteryzują się bardzo tragicznymi skutkami, policjanci kładą nacisk na edukację pieszych, rowerzystów i zmotoryzowanych w kwestii  prawidłowego zachowania w rejonie przejazdów kolejowych. Funkcjonariusze policji  wspólnie  z funkcjonariuszami SOK przypominali wczoraj  zasady bezpieczeństwa  oraz  wręczali  ulotki związane z tym zagadnieniem. Trzeba przyznać, że niemałe zdziwienie kierowców wywoływał fakt, iż policjanci tym razem nie kontrolują aut, a pouczają i wręczają ulotki. Jak potrzebne są tego typu cykliczne działania pokazują choćby wydarzenia wczorajszego dnia,  gdzie  w miejscowości Jozefów doszło do  śmiertelnego potrącenia 67-letniego mężczyzny przez pociąg.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe