Wtorek, 11.12.2018

W miejscach publicznych pojawiają się defibrylatory

  • 9.03.2018, 10:30
W miejscach publicznych pojawiają się defibrylatory
Instytucje publiczne kupują defibrylatory, które będą dostępne w każdej kryzysowej sytuacji.

W bialskim studium medycznym pojawił się ogólnodostępny defibrylator. Będzie on ratował życie w kryzysowych sytuacjach. Wszystko w ramach projektu powszechnego dostępu do tego typu urządzeń.
Urządzenie służyć będzie pomocą w kryzysowych sytuacjach. Obsługa jest intuicyjna i nie powinna sprawić problemów użytkownikowi. Nie można się bać używania go. Przedstawiciele studium wierzą, że informowanie i edukowanie społeczeństwa na temat urządzeń AED i pomocy przedmedycznej poprawi poziom bezpieczeństwa w miejscach publicznych i uskuteczni przeprowadzane akcje ratowania ludzkiego życia.

_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 9.03.2018, 20:59
Dobrze że się pojawił (nie za blisko jest szpital), lepiej wyposażcie szkoły podstawowe zaczynając od 2,9, 6 itp. licea, szkoły średnie bo PSW i AWF już mają ). Szkoda też że nie są na google mapach ponanoszone informacje o znajdujących się defibrylatorach

Pozostałe