Wtorek, 11.12.2018

VI Turniej o Puchar Biskupa Siedleckiego

  • 12.03.2018, 09:40
VI Turniej o Puchar Biskupa Siedleckiego
W hali sportowej Agencji Rozwoju Miasta Siedlce odbył się VI Turniej Halowy o Puchar Biskupa Siedleckiego.

W VI turnieju Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego udział wzięły drużyny reprezentujące: I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Siedlec,  Katolickie Liceum Ogólnokształcące z  Garwolina, Katolickie Liceum Ogólnokształcące z Białej Podlaskiej, Salezjańskie  Liceum Ogólnokształcące z Sokołowa Podlaskiego i Salezjańskie  Liceum Ogólnokształcące z Mińska Mazowieckiego. Organizatorem sportowych zmagań  było I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach, wśród chłopców najlepsi byli reprezentanci Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie. Zwycięzcom gratulujemy. TV Wschód była patronem medialnym turnieju. 

_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe