Wtorek, 11.12.2018

Dzień Otwarty w I KLO

  • 16.04.2018, 09:43 (aktualizacja 16.04.2018 10:02)
  • Ewa Ryłko
Dzień Otwarty w I KLO
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zaprasza wszystkich uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ich rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 (sobota) w godz. 9.00 – 15.00.

W tym dniu można będzie zapoznać się z ofertą szkoły, poznać uczniów i profesorów liceum, spotkać się z absolwentami, a także zwiedzić budynek szkoły i wziąć udział w lekcjach pokazowych. W międzyczasie każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie na wesoło z nagrodami na poważnie, zaś w sali rekreacyjnej przewidziana jest kulinarna niespodzianka pod znamiennym tytułem: „Uczniowie I KLO pochodzą z całego świata”. O godz. 12.00 przewidziane jest rozstrzygnięcie konkursu dla uczniów gimnazjów „O roku ów, kto Cię wtenczas widział w naszym kraju? Rok 1918 – czas wolności, czas nadziei”, a o godz. 13.00 spotkanie kandydatów i ich rodziców z dyrekcją szkoły. W roku jubileuszu 95-lecia liceum nasza szkoła podjęła dzieło rozbudowy, więc uczniowie, którzy w tym roku rozpoczną naukę w naszej szkole będą w przyszłości, będą mogli już w niedługim czasie korzystać z nowych sal lekcyjnych, w tym z laboratorium chemicznego i fizycznego.

Przyjdź, nie może Ciebie zabraknąć.

Ewa Ryłko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe