KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców  kradzieży

  • 26.04.2018, 11:33
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców  kradzieży
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiet widocznych na załączonych do tekstu zdjęciach.

28 lutego 2018 roku kobiety dokonały kradzieży odzieży dziecięcej o znacznej wartości w sklepie SMYK usytuowanym w siedleckiej galerii.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży odzieży dziecięcej  o znacznej wartości  w sklepie SMYK. W trakcie tego przestępstwa widoczne na i  zdjęciach kobiety dokonały zaboru w celu przywłaszczenia odzieży dziecięcej. W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osoby z fotografii, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe