Sesja z uroczystym akcentem

  • 30.04.2018, 12:45 (aktualizacja 30.04.2018, 12:57)
2018_04_30_sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
22 osoby odznaczone zostały Krzyżami Zasługi i medalami za efekty długoletniej pracy zawodowej.

Ostatnią Sesję Rady Miasta Siedlce rozpoczęto od uroczystego akcentu – wręczenia krzyży Zasługi i medali za długoletnią pracę zawodową. Srebrne Krzyże Zasługi  za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia, otrzymali Mirosław Leśkowicz dyrektor siedleckiego SP ZOZ i Kryspin Mitura, lekarz.
Brązowe Krzyże Zasługi odebrali Ewa Maria Górzyńska i Andrzej Stanisław Prządka (z Miejskiej Biblioteki Publicznej) - za zasługi w działalności na rzecz rozwoju bibliotekarstwa oraz popularyzacji czytelnictwa i Maciej Hubert Nowak - za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej. 17 osób otrzymało też medale za długoletnią służbę.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe