Niedziela, 20.01.2019

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

  • 16.05.2018, 11:12
20180516-20180514-c-226-xv_ogolnopolski_tydzien_bibliotek.mp4
Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zaprosiła czytelników na wieczór autorski Adama Ferencego i Mai Jaszewskiej.

 Spotkanie autorskie z okazji premiery książki Nie i Tak odbyło się w Muzeum Regionalnym w Siedlcach.  Książka ta to przede wszystkim spotkanie dwojga rozmówców dziennikarki, publicystki i wybitnego aktora. Rozmowa, którą przeprowadziła Maja Jaszewska z Adamem Ferencym jest absolutnie niestandardowa. Na nic szukać w niej anegdot teatralnych, plotek z prywatnego życia aktorów czy reżyserów. Są za to dywagacje na temat podróży w przeszłość, przyjaźni, kuchni, wolności, miłości do literatury. Ta książka daje do myślenia i pozwala inaczej spojrzeć na rzeczywistość. Nie tylko tę teatralną czy filmową.

_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe