Niedziela, 20.01.2019

Otwarcie wystawy sekcji plastycznej

  • 11.06.2018, 12:59
  • Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
Otwarcie wystawy sekcji plastycznej
W środę, 13 czerwca o godz. 17:00 we foyer CKiS odbędzie się otwarcie wystawy najmłodszej grupy Sekcji Plastycznej działającej pod kierownictwem Ireneusza Parzyszka.

Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa wystawą dziecięcej grupy Sekcji Plastycznej Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Od października do końca maja dzieci i młodzież pracują pod moim kierunkiem w Spółdzielczym Klubie Kultury „TRÓJKA”. Obserwuję ich poczynania, uczę poprawności plastycznej i podziwiam jak rozwijają swój talent. Wiele z tych osób ma szansę by nie tylko amatorsko zajmować się plastyką. Cieszę się widząc jak poważnie traktują spotkania, i ćwiczenia z rysunku. Na wystawie każdy z uczestników prezentuje kilkanaście prac powstałych na zajęciach. Są to głównie prace malarskie - dzieci interpretują wiosnę, lato, jesień, zimę. Pokazują jak widzą martwe natury i jak postrzegają naturę.
Polecam serdecznie odwiedzenie wystawy i ocenę rocznego dorobku młodych artystów.

Zapraszam

Ireneusz Parzyszek

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe