Koniec z niebezpiecznym przejazdem dla rowerzystów. Karol Tchórzewski zapowiada usprawnienia w mieście.

  • 13.06.2018, 13:24 (aktualizacja 13.06.2018, 15:08)
20180613-20180613-c-303-koniec_z_niebezpiecznym_przejazdem_dla_rowerzystow_poprawione.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś kolejną obietnice mieszkańcom Siedlec złożył kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Siedlec. Karol Tchórzewski zapowiedział koniec z niebezpiecznym przejazdem dla rowerzystów.

Kandydat na Prezydenta Miasta Siedlce Karol Tchórzewski swoją kolejną konferencję prasową zaplanował tuż przy przejeździe kolejowym na ulicy Składowej. Wspierany przez rowerzystów mówił o niebezpieczeństwie czekającym na torach i nowoczesnym i niedrogim sposobie rozwiązania problemu.
Takie rozwiązanie to koszt kilkunastu tysięcy złotych, ma ono posłużyć nawet dziesięć lat. Karol Tchórzewski chce by Siedlce zaistniały też na portalu naprawmyto.pl za pośrednictwem którego mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie usterki i niedogodności na terenach ogólnomiejskich. Za kilka dni ruszyć ma też miejska wersja portalu przez którą siedlczanie będą mogli zgłaszać do kandydata swoje uwagi i oczekiwania dotyczące miasta.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec Składowej
Mieszkaniec Składowej 14.06.2018, 12:57
Niebezpieczny ??!;?? Przecież to prawie nie używany przejazd ! Mieszkałem w pobliżu 3 lata i pociągu tam nie widziałem.
Niebezpieczna to jest ścieżka rowerowa zrobiona na wiadukcie na ulicy Warszawskiej no ale tak sorry przecież to pomysł obecnie urzędującego więc krytykować nie wypada ...

Pozostałe