Czwartek, 13.12.2018

Pomysł Tchórzewskiego na park Aleksandria, wojna kandydatki PO i .N

  • 6.07.2018, 14:00 (aktualizacja 06.07.2018 14:43)
Pomysł Tchórzewskiego na park Aleksandria, wojna kandydatki PO i .N
W Siedlcach trwa nieoficjalna kampania wyborcza. Karol Tchórzewski (PiS) znalazł pomysł na rewitalizację parku Aleksandria, Małgorzata Daniel (PO, .N) wypowiedziała wojnę deweloperom.

Od ponad 20 lat w Siedlcach istnieje potrzeba rewitalizacji parku Aleksandria. Inwestycja jest wręcz niezbędna, aby przywrócić temu miejscu chociaż część dawnej świetności. Prezydent Wojciech Kudelski już w poprzednich kadencjach przygotował projekt i złożył wniosek o dofinansowanie do Urzędu Marszałkowskiego. Dla koalicji PO-PSL, która rządzi w naszym województwie, siedlecki projekt był zawsze pierwszy, ale niestety na liście rezerwowej. Przygotowano projekt i pozwolenie na budowę. Projekt jest dobry, ale od jego stworzenia minęło już kilka lat. Kandydat z PiS chce go modyfikować i konsultować z mieszkańcami.

Spotkanie z dziennikarzami zorganizowała również Magdalena Daniel. Wspólna kandydat Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej na prezydenta Siedlec. Rozpoczyna ona walkę z siedleckimi deweloperami. Protestuje przeciwko budowie wieżowca przy ulicy Kraszewskiego i Kurpiowskiej.

_
Podziel się:

Pozostałe