Sobota, 15.12.2018

Rajd starych aut

  • 31.07.2018, 08:45
  • Urząd Miasta Siedlce
Rajd starych aut
Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej „Korba”zaprasza posiadaczy zabytkowych pojazdów w ostatnią niedzielę wakacji 26 sierpnia, na szóstą edycję Siedleckiego Rajdu Oldtimerów.

Tegoroczna impreza będzie odbywać się pod hasłem „100 kilometrów na stulecie niepodległości”, a jej trasa będzie przebiegać aż przez 8 gmin naszego regionu, które aktywnie włączyły się w organizację Rajdu: Siedlce, Domanice, Kotuń, Mokobody, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew i Wodynie. Ekipa organizatorów rajdu - MTZ Korba pracuje nad tym, by czekające na uczestników po drodze zadania sprawiły mnóstwo radości zarówno biorącym udział w rajdzie załogom, jak i kibicującej im publiczności. Tajemnicą do ostatniej chwili pozostanie dokładna trasa Rajdu – uczestnicy poznają ją na kilka minut przed wyruszeniem w drogę i będą musieli wykazać się umiejętnościami nawigacyjnymi.

Siedlecki Rajd zdobył już renomę jednej z najlepszych i najciekawszych imprez tego typu w Polsce, nie dziwi więc fakt, że cieszy się popularnością. Podczas jakiej innej imprezy uczestnicy mogą samodzielnie poprowadzić ciągnik, ogromnego wojskowego Kraza, pobawić się koparką, postrzelać z Kałasznikowa czy pomknąć przez las czołgiem Leopard? A to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na załogi w poprzednich edycjach Rajdu. Organizatorzy zapewniają, że na mecie czekały będą bardzo atrakcyjne nagrody.

Wszelkie dodatkowe informacje o Rajdzie można znaleźć na stronie Stowarzyszenia MTZ KORBA na Facebooku, oraz pod adresem www.mtzkorba.pl, tam też dostępny jest formularz zgłoszeniowy. Spośród wszystkich zgłoszeń do udziału w rajdzie wytypowanych zostanie 50 załóg w pojazdach wyprodukowanych do roku 1989. O zakwalifikowaniu do udziału w rajdzie organizator będzie informował telefonicznie, SMSem lub mailem. Potencjalni uczestnicy proszeni są o przesyłanie oddzielnym mailem zdjęcia pojazdu, który zgłaszany jest rajdu na adres: [email protected].

Urząd Miasta Siedlce
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe