Sobota, 15.12.2018

Gmina Sarnaki świętuje

  • 8.08.2018, 08:00 (aktualizacja 08.08.2018 08:41)
  • Ewa Ryłko
Gmina Sarnaki świętuje
15 sierpnia o godz. 14:00 odbędzie się Piknik Patriotyczny "Radośni i Niepodlegli" w ramach wydarzenia "Gmina Sarnaki świętuje". Szczegóły na plakacie! Zapraszamy!

Wójt gminy Sarnaki, Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach  zapraszają na wyjątkowe wydarzenie "Gmina Sarnaki świętuje". 15 sierpnia, o godz. 14:00 rozpocznie się Piknik Patriotyczny "Radośni i Niepodlegli". Organizatorzy przewidzieli na ten dzień wiele atrakcji. Piknik rozpocznie JAN PIETRZAK, który zaprezentuje swój program patriotyczny "Niepodległość na 100+ " następnie odbędzie się koncert piosenek patriotycznych i wojskowych. Dalsza część wydarzenia przeniesie nas w okres XX-lecia międzywojennego. Na scenie zaprezentują się zespoły: mandolinowy "Tremolo" oraz z wokalno-kostiumowy "Nadzieja" z repertuarem z lat 20 i 30. Tego dnia odbędzie się również pokaz mody z okresu międzywojnia oraz wręczenie nagród laureatom konkursów: "Twarze Niepodległości" oraz "Polska moda z okresu XX-lecia międzywojennego". Organizatorzy przewidzieli tematyczne animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami o charakterze patriotycznym. Piknik zakończy wypuszczenie w niebo 1000 białych i czerwonych balonów. Następnie wszystkich chętnych, młodzież, dorosłych, seniorów, rodziny z dziećmi, zapraszamy do wspólnego biało-czerwonego przejazdu ulicami Sarnak. Będziemy jechać na rolkach, hulajnogach, deskorolkach, rowerach i wszystkim innym napędzanym siłą mięśni. Ok. godz. 19:30 rozpocznie się koncert Orkiestry Dni Naszych a po niej druga część wydarzenia: Festyn Letni Dni Sarnak, podczas którego wystąpi zespół Diadem oraz odbędzie się dyskoteka z Dj-em. Dzień wcześniej 14 sierpnia w ramach Dni Sarnak odbędzie się kino plenerowe dla dzieci i dorosłych. 
Głównymi sponsorami wydarzenia są Fundacja Energa oraz Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

 

Ewa Ryłko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe