Sobota, 15.12.2018

Jesteśmy Wolni!

  • 8.08.2018, 13:09
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
Jesteśmy Wolni!
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza wszystkich mieszkańców miasta na wspólne celebrowanie Święta Wojska Polskiego. 15 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się "Koncert na Wyspie" w Parku Miejskim "Aleksandria" w Siedlcach.

Pierwszy koncert na wyspie od czasów księżnej Aleksandry Ogińskiej. Wspomnienie wspaniałej przedwojennej tradycji koncertowania w sercu Parku Miejskiego.
Kameralny recital w wykonaniu solistów spektaklu "Oskar i Róża".
Przygotowanych zostanie dla Państwa 300 leżaków, dodatkowo 10 rowerków wodnych dla osób, które zawitają na koncert w stroju patriotycznym lub z okresu międzywojennego, 
również 15 sierpnia o godz. 19:00 zapraszamy na wernisaż wystawy w Parku Wodnym Siedlce. „Latająca wystawa – siedleccy sportowcy 1918-2018” to galeria przedstawiająca sylwetki czterdziestu najbardziej zasłużonych i najwybitniejszych sportowców związanych z Siedlcami z okresu stulecia 1918-2018.
Celem wystawy jest rozbudzenie dumy narodowej i krzewienie lokalnego patriotyzmu, przybliżenie biografii sportowców, z naciskiem na osoby zaangażowane w proces odzyskania i umacniania niepodległości w okresie międzywojennym.
Sportowcy stulecia to społecznicy, wielcy patrioci, bardzo często osoby związane zawodowo z wojskiem, którzy dla współczesnego pokolenia mogą stanowić wzór siedlczanina.
Wystawa zostanie wyeksponowana w holu Parku Wodnego Siedlce i będzie dostępna dla zwiedzających w dniach i godzinach otwarcia Parku Wodnego Siedlce od 15 sierpnia do 20 listopada od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 6:00 - 22:00.

Na zakończenie wspólnego świętowania o godz. 19.30 zapraszamy na zieleniec przy stadionie ROSRRIT przy ul. Jana Pawła II 6 na ognisko pt. "Przybyli Ułani pod okienko". Będzie wspólne śpiewanie piosenek wojskowych.

Serdecznie zapraszamy!

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe