Policjanci zabezpieczali przejazd kolarzy

  • 30.08.2018, 08:55
  • Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
Policjanci zabezpieczali przejazd kolarzy
Bialscy policjanci zabezpieczali trasę przejazdu kolarzy, który w ramach przedsięwzięcia „Sport bez Granic” wyruszyli w trasę Astana - Paryż. Niewidomi i niedowidzący cykliści podróżowali po terenie powiatu przez dwa dni, promując paraolimpijskie kolarstwo szosowe.

Nad ich bezpieczeństwem czuwali funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego, którzy dbali również o płynność ruchu na drogach. 29 sierpnia cykliści udali się dalszą drogę.

Przez ostatnie dni powiat bialski gościł kolarzy, którzy w ramach przedsięwzięcia „Sport bez Granic” wyruszyli w trasę Astana-Paryż. Uczestnicy maratonu 27 sierpnia przekroczyli polsko-białoruską granicę kierując się w stronę Warszawy. Celem niewidomych i niedowidzących kolarzy biorących udział w przejeździe jest propagowanie sportu wśród osób z niepełnosprawnościami oraz promowanie paraolimpijskiego kolarstwa szosowego. W przejeździe uczestniczyło 17 osób.

Nad ich bezpieczeństwem czuwali m.in. policjanci ruchu drogowego oraz prewencji. Mundurowi dbali zarówno o bezpieczeństwo uczestników przejazdu, jak i o bezpieczeństwo i płynność ruchu na drogach. Zabezpieczali skrzyżowania oraz newralgiczne miejsca, dzięki temu kolarze bezpiecznie opuścili nasz powiat udając się w dalszą daleką drogę.

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe