Szybka reakcja mundurowych zapobiegła tragedii

  • 30.08.2018, 09:00
  • Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
Szybka reakcja mundurowych zapobiegła tragedii
Bialscy policjanci pomogli 70-letniemu mieszkańcowi gm. Terespol. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na terenie parkingu osunął się na samochód. Mundurowi udzielili mu pomocy oraz wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia. Dzięki temu mężczyzna błyskawicznie trafił pod opiekę specjalistów.

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy, wracając ze zgłoszonej na terenie miasta interwencji, zauważyli mężczyznę, który na terenie parkingu osunął się na samochód. Policjanci zareagowali natychmiast i zawrócili na miejsce zdarzenia. Jak ustalili, mężczyzna który stracił przytomność jest diabetykiem. Wspólnie z będącym na miejscu świadkiem zdarzenia udzielili pomocy poszkodowanemu. Wezwali również na miejsce załogę karetki pogotowia. Dzięki czujności bialskich mundurowych 70-letni mieszkaniec gm. Terespol błyskawicznie trafił pod opiekę specjalistów.  

Choć upały już nie są już tak intensywne, nadal może zdarzyć się, że ktoś potrzebował będzie naszej pomocy. Zwracajmy szczególną uwagę na innych. Gdy zauważymy osobę, która zachowuje się nienaturalnie, sprawdźmy czy nie wymaga pomocy medycznej, bądź poinformujmy policję. Jeden telefon może uratować ludzkie życie bądź zdrowie.  

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe