Sobota, 16.02.2019

Informacja PEC

  • 14.09.2018, 08:54 (aktualizacja 14.09.2018 09:08)
  • PEC w Siedlcach
Informacja PEC Janusz Mazurek
Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o. o. informuje, że w związku z koniecznością wykonania prac eksploatacyjnych związanych z bezpieczeństwem i niezawodnością dostaw ciepła systemowego dla naszych Odbiorców, w dniu 19 września (środa) od godz. 8:00 - 14:00 nastąpi całkowita przerwa w dostawie ciepłej wody.

Przywrócenie pełnych dostaw czynnika grzewczego wg zamówionych przez Państwa parametrów planowane jest do godziny 18:00. Powyższe wyłączenie obejmie wszystkie obiekty i budynki mieszkalne w Siedlcach zasilane przez przedsiębiorstwo. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań w celu jak najsprawniejszego wykonania prac

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
PEC w Siedlcach
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe