Środa, 12.12.2018

Eko Budżet w decydującej fazie

  • 3.10.2018, 09:25 (aktualizacja 03.10.2018 10:12)
  • Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach
Eko Budżet w decydującej fazie
Wraz z końcem września, zakończyło  się internetowe głosowanie na projekty w ramach Eko Budżetu 2018.

Przypominamy, że w każdym z czterech sektorów naszego miasta zostały ogłoszone po trzy propozycje inwestycji, na które Siedlczanie mogli oddawać swoje głosy od 1 stycznia do 30 września br. Projekty są bardzo ciekawe i użyteczne - od różnych form rekreacji jak siłownie zewnętrzne, place zabaw czy ścieżki rowerowe po te bardzo praktyczne - bezpieczne przejścia dla pieszych czy podziemne pojemniki do segregacji odpadów. Wartość każdej inwestycji szacowana jest na około 100 tys. złotych.

Decyzją mieszkańców Siedlec inwestycje, które najbardziej Wam się spodobały, uzyskały najwięcej głosów i przechodzą do kolejnego etapu Eko Budżetu to:

  • w sektorze 1 – Park Trampolin,
  • w sektorze 2 – Pumptrack,
  • w sektorze 3 - Wymiana oświetlenia na oprawy LED,
  • w sektorze 4 - Ścieżka rowerowa przy ulicy Plażowej.

A teraz wszystko w Waszych rękach! O tym, który projekt wygra tegoroczną rywalizację i zostanie zrealizowany zadecyduje najwyższy współczynnik segregacji odpadów osiągnięty w danym sektorze.

Wyniki są co miesiąc aktualizowane i publikowane na Facebooku: https://www.facebook.com/SiedlceNaturalnie/  

Drodzy Siedlczanie, nie pozostaje nam nic innego, jak zakasać rękawy i poprawnie segregować odpady. Nie bójmy się zwracać uwagi znajomym i sąsiadom – edukujmy, dzielmy się wiedzą,
bo to od nas samych zależy czystość środowiska, w którym żyjemy.

Projekt Eko Budżet realizowany przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach przy wsparciu Urzędu Miasta Siedlce jest dodatkową zachętą i mobilizacją, a inwestycja, która wygra służyć będzie wszystkim mieszkańcom miasta.

Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe