Sobota, 15.12.2018

Połączone siły mediów zrelacjonują wyborcze starcie kandydatów

  • 5.10.2018, 12:54 (aktualizacja 05.10.2018 17:05)
  • sd
Połączone siły mediów zrelacjonują wyborcze starcie kandydatów
Wspólna debata: TV Wschód, Radia Podlasie, Podlasie24, Słowa Podlasia i BiałaNews.

Wybory samorządowe to bardzo ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności. Oddając głos, powierzamy zarządzanie naszą małą ojczyzną jednej osobie. Warto mieć swoje zdanie i iść świadomie do urny. Pomożemy Państwu poznać kandydatów!

To bardzo ważna decyzja, dlatego lokalne media informujące o życiu Białej Podlaskiej, postanowiły wspólnie przybliżyć kandydatów do fotela prezydenta. Katolickie Radio Podlasie, portal Podlasie24.pl, tygodnik Słowo Podlasia, Telewizja Wschód oraz portal bialanews.pl - zjednoczeni organizują wspólną debatę kandydatów, którzy 21 października walczyć będą o głosy mieszkańców.

Debata odbędzie się 10 października o godzinie 17.00. W programie, który będzie emitowany na żywo na antenie Radia Podlasie oraz w mediach społecznościowych TV Wschód wezmą udział: Dariusz Stefaniuk, Andrzej Czapski oraz Bogusław Broniewicz. Michał Litwiniuk odmówił udziału w debacie.

Kandydaci prezentować się będą w kolejności wynikającej z losowania, które przeprowadzone zostało w obecności przedstawicieli komitetów wyborczych. Pierwszy będzie Czapski, drugi Stefaniuk, a trzeci Broniewicz.

Prowadzącymi przedwyborcze spotkanie będą doświadczeni dziennikarze: Marcin Jabłkowski (Katolickie Radio Podlasie), Piotr Pyrkosz (Słowo Podlasia) oraz Wojciech Pawlik (Telewizja Wschód).

 

 

sd

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe