Środa, 16.01.2019

KUKIZ`15 - PODZIĘKOWANIE

  • 31.10.2018, 15:04
  • KWW Kukiz 15 Siedlce
KUKIZ`15 - PODZIĘKOWANIE
Podziękowanie mieszkańcom Siedlec , którzy poparli kandydatów z Komitetu Wyborczego Kukiz 15 w wyborach do Rady Miasta Siedlce.

 

                                 PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy zagłosowali na naszych kandydatów z Prawicy Rzeczypospolitej do Rady Miasta Siedlce i na listę Kukiz 15,którą reprezentowali.

To zaufanie jest dla nas wielkim zobowiązaniem do dalszej pracy dla dobra mieszkańców  naszego miasta.

Jako Prawica Rzeczypospolitej w Siedlcach oświadczamy, że dalej będziemy skupiać się na pracy  o silną pozycję rodziny, bezpieczeństwo naszych mieszkańców i przejrzysty samorząd.

W związku z tym, że nasz wynik wyborczy jest niewystarczający do uzyskania mandatu, a przed nami druga tura wyborów na Prezydenta Miasta  zachęcamy do licznego udziału w wyborach i podjęcia w swoim sumieniu najlepszej z możliwych decyzji.

Nie będziemy narzucać wyborcom decyzji, nie będziemy kupczyć głosami, ale prosimy przemyśleć dokładnie każdą indywidualną sytuację i w sumieniu dokonać najlepszego wyboru dla nas wszystkich.

 

W imieniu Prawicy Rzeczypospolitej w Siedlcach:

Leszek Szymański

Marek Ciuhak

Dorota Sosnowska

Witold Głuchowski

Kamil Biernacki

Bogumił Kacprzak

Beata Radzikowska

 

 

 

 

 

KWW Kukiz 15 Siedlce
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe