O „Niepodległej” w Siedleckiej Książnicy

  • 15.11.2018, 08:58
  • Angelika Lange
O „Niepodległej” w Siedleckiej Książnicy
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na wydarzenie pt. „Niepodległej”, które odbędzie się 23 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w MBP, ul. J. Piłsudskiego 5.

W programie :

-Premiera tomu poezji Eugeniusza Kasjanowicza pt. „Niepodległej…”

-Wernisaż wystawy „Siedleckie drogi do Niepodległości”

Wieczór uświetni Andrzej Ferenc, w interpretacji którego usłyszymy wiersze z najnowszego wydawnictwa Biblioteki Miejskiej, a patriotyczne utwory wykona skrzypek Maciej Szuksztul.

Podczas wieczoru zostanie otwarta wystawa przygotowana ze zbiorów regionalnych MBP pt. „Siedleckie drogi do Niepodległości” i zaprezentowana  publikacja w opracowaniu Andrzeja Prządki z MBP pt. „Od zniewolonej do Niepodległej. Ziemia Siedlecka w latach 1794-1918 w ujęciu bibliograficznym”.

Serdecznie zapraszamy!

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe