Czwartek, 18.07.2019

Emerytura i renta jeszcze przed świętami

  • 20.12.2018, 10:03 (aktualizacja 20.12.2018, 10:05)
  • ZUS Siedlce
Emerytura i renta jeszcze przed świętami
Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca emerytury i renty w kilku terminach, z których ostatni to 25 dzień każdego miesiąca. W grudniu wypada on w Święta Bożego Narodzenia. Co za tym idzie wielu klientów ZUS dopytuje, czy swoje emerytury i renty otrzymają dopiero po świętach. Uspokajamy wszystkich, którzy odbierają emerytury i renty 25 każdego miesiąca - świadczenia trafią do ich rąk jeszcze przed świętami.

W grudniu wypada on w Święta Bożego Narodzenia. Co za tym idzie wielu klientów ZUS dopytuje, czy swoje emerytury i renty otrzymają dopiero po świętach. Uspokajamy wszystkich, którzy odbierają emerytury i renty 25 każdego miesiąca - świadczenia trafią do ich rąk jeszcze przed świętami.

Praca 24 i 31 grudnia

Placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych są czynne zarówno w Wigilię jak i w Sylwestra. Pracownicy Sal Obsługi Klientów oraz Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS czekają na klientów 24 grudnia do g. 13.00, a 31 grudnia do g. 15.00.

ZUS życzy wszystkim klientom Wesołych Świąt.

ZUS Siedlce
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe