New Year’s Party 2019

  • 16.01.2019, 10:53 (aktualizacja 16.01.2019, 11:48)
  • Eurolingua
New Year’s Party 2019
Już 19 stycznia 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach w sali Podlasie odbędzie się Koncert Noworoczno - Charytatywny pod nazwą „New Year’s Party 2019”. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji. Na scenie wystąpią słuchacze Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua oraz podopieczni Domów Dziecka wspieranych przez Akcję Charytatywną.

W wymiarze programowym Charytatywny Koncert Galowy New Year’s Party 2019 to uroczysty koncert, podczas którego dzieci i młodzież prezentują swoje umiejętności lingwistyczne i wokalne. Nasi uczniowie wykraczają poza szarą, codzienną rzeczywistość, a przede wszystkim nabywają dodatkowych umiejętności polegających na współpracy w grupie, czy też odnalezieniu swoich pasji w fazie organizacyjnej oraz przełamanie tremy i nabyciu doświadczeń w prezentacji przed dużym forum w fazie realizacyjnej.

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie dla dzieci z Domu Dziecka na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach, dzieci z Domu Dziecka „Dom Pod Kasztanami” w Siedlcach oraz dzieci niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Stoku Lackim.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

Eurolingua

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe