Sobota, 17.08.2019

Akademia Małego Żaka

  • 29.01.2019, 08:55
  • Caritas Diecezji Siedleckiej
Akademia Małego Żaka
Bezpłatne korepetycje w przedmiotach lekcyjnych na poziomie szkoły podstawowej – to idea „Akademii Małego Żaka”, którą założyła Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej. Dzieci w wieku 6-15 lat mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia wolontariuszy w każdą środę. Dyżury odbywają się w budynku przy ul. Warszawskiej 15.

- Pomagamy dzieciom we wszystkich przedmiotach, w których mają trudności: matematyce, fizyce, chemii, j. polskim, j. angielskim, j. rosyjskim, przyrodzie, a nawet w problemach z czytaniem i pisaniem – mówi Żanetta Kowalczuk, koordynator Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej.

„Akademia Małego Żaka” działa przez cały rok z wyłączeniem dni wolnych od nauki szkolnej. Lekcje przeprowadzane są w każdą środę w godzinach 16:00-17:00.

Zapisy codziennie od 15:00 do 17:00 pod nr tel. 504-822-794.

Caritas Diecezji Siedleckiej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe