Poniedziałek, 27.05.2019

Plany na przyszłość Grzegorza Orzełowskiego

  • 4.03.2019, 13:26
  • Angelika Lange
Plany na przyszłość Grzegorza Orzełowskiego
W programie Studio TV gościł były Prezes Agencji Rozwoju Miasta, Pan Grzegorz Orzełowski. Jak ocenia swoją trzyletnią kadencję w ARMS oraz jakie emocje temu towarzyszyły?

Ja z tego okresu jestem bardzo zadowolony, zastałem bardzo dobry zespół ludzi, kilku wspaniałych współpracowników i przez te trzy lata udało nam się wiele fajnych rzeczy zrobić. Cytując jeden z tygodników Udało nam się wyprowadzić ludzi na ulicę i to jest w 100% spełnione.”

Czy z pomocą Agencji Rozwoju Miasta Siedlczanie trzymali formę i zrzucili kompleksy?

„ Mam taką nadzieję. Ludzi, którzy dbają o formę i o swoje zdrowie jest coraz więcej, i to pokazały nasze imprezy. Z każdą imprezą uczestników było coraz więcej, a Rajd Rowerowy na prawie 1500 ludzi pokazał, że ludzie wyszli z domów”

Z czego najbardziej zadowolony był Pan Orzełowski?

„ Agencja rozwoju miasta co roku obsługiwała ponad pół miliona klientów, i to zadowolonych klientów. Podnosiliśmy ten poziom jak najwyżej, i to też zasługa zespołu ludzi który pracował. Wkładaliśmy kawał serca w tą Agencję Rozwoju na wielu płaszczyznach. Nie można tez zapomnieć o elementach inwestycyjnych, które się odbyły”

W co zainwestowała Agencja, z czyich pieniędzy i jak były Prezes ocenia pracę zatrudnionych w ARMS pracowników? O tym wszystkim oraz o NOWEJ PRACY GRZEGORZA ORZEŁOWSKIEGO w pełnym wywiadzie „Studio TV”, który jest dostępny na naszej stronie.

( https://www.tv-wschod.pl/wiadomosci/14583,studio-tv-rozmowa-z-grzegorzem-orzelowskim )

Angelika Lange
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe