Dzień Kobiet z Aikido w ARMS

  • 05.03.2019, 08:38
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
Dzień Kobiet z Aikido w ARMS
Jesteś Kobietą! Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie, wolna jak rzeka …więc, wyzwól swoją siłę i pokaż charakter!

AKADEMIA AIKIDO SIEDLCE i AGENCJA ROZWOJU MIASTA SIEDLCE, z okazji Dnia Kobiet, zapraszają wszystkie Panie na BEZPŁATNE zajęcia samoobrony, z elementami aikido oraz gimnastyki japońskiej (aikishintaiso). Zajęcia odbędą się na Ośrodku Sportu przy ul. Prusa 6, na sali tenisa stołowego (I piętro), a poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy, którzy przeniosą Was w niezwykły świat sztuk walki. Weźcie ze sobą strój sportowy i klapki.  

A po zajęciach zapraszamy na słodki poczęstunek i pyszną kawę. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o przemyślane potwierdzenia, wysyłając sms o treści: Potwierdzam/Dzień Kobiet, imię i nazwisko, pod numer tel.722222122

Warto być z nami, ponieważ każda z Pań na koniec zajęć otrzyma upominek, niespodziankę

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe