Poniedziałek, 27.05.2019

Zaproszenie na Dzień Otwarty w ZSZ Nr 2 w Białej Podlaskiej

  • 14.03.2019, 08:37 (aktualizacja 14.03.2019 08:47)
  • Ewa Ryłko
Zaproszenie na Dzień Otwarty w ZSZ Nr 2 w Białej Podlaskiej
Zapraszamy 30 marca w godzinach 10.00 – 13.00 na Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej. Będzie to doskonała okazja do poznania oferty edukacyjnej naszej placówki dla uczniów trzecich klas gimnazjów oraz ósmych klas szkół podstawowych, jak również ich rodziców.

Przyszli kandydaci będą mogli obejrzeć stanowiska prezentacyjne oraz prezentacje związane z zawodami i kierunkami kształcenia, zwiedzić pracownie informatyczne, mechatroniczne, graficzną, budowlaną oraz inne nowocześnie wyposażone dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego czy skorzystać z pomocy doradcy zawodowego lub pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Przewidziane są również konkursy i quizy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!!!

Ewa Ryłko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe