Iluzjonista Rafał Mulka na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce!

  • 20.03.2019, 08:42
  • Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
Iluzjonista Rafał Mulka na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce!
Iluzjonista Rafał Mulka w programie "20 Lat Magii" już 7 kwietnia o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych – świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki - twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty programu "Mam Talent", autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów... Spektakl "20 Lat Magii" Beskidzkiego Teatru Iluzji to połączenie dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.

Podczas blisko 80-cio minutowego show wprowadzimy widzów w baśniowy świat magii poprzez połączenie spektakularnych "Dużych Iluzji", efektów magicznych, muzyki, światła oraz efektów specjalnych. Błyskawiczne metamorfozy, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły i róże, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zarówno dziecięca jak i dorosła część widowni z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu.

W naszym zaczarowanym spektaklu nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, rodzinne magiczne show... https://youtu.be/70zJkQP7OGY

Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: https://biletyna.pl/event/view/id/97810

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe