Biegam bo lubię w Siedlcach

  • 22.03.2019, 12:53
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
Biegam bo lubię w Siedlcach
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na bezpłatne treningi biegowe na bieżni. Od wtorku 2 kwietnia do listopada 2019 roku spotykać się będziemy w każdy wtorek o godz. 18:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. B. Prusa 6  w Siedlcach.

Spotkania biegowe są otwarte i dostępne dla wszystkich. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki –Janusz Maciejewski i Łukasz Kosieradzki.

Podczas zajęć, oprócz typowych treningów biegowych, wykonywane będą różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Program zajęć jest dostosowany do uczestników i nastawiony na osoby o różnym poziomie zaawansowania, dlatego szczególnie gorąco zapraszamy osoby początkujące, które chciałyby zacząć biegać – to idealna ku temu okazja.

Inicjatorem ogólnopolskiej akcji Biegam bo lubię jest Fundacja Wychowanie przez Sport.
Cytując za Fundacją: „ludzie dzielą się na tych, którzy biegają i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą biegać. Misją fundacji jest dotarcie do nich i przekonanie ich do tego, że biegać trzeba.”

Powszechnie wiadomo, że bieganie jest najprostszą formą ruchu, zalecaną w odpowiedniej dawce każdemu - od dzieci po osoby starsze. Bieganie wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne, utrwala dobre nawyki, kształtuje charakter i siłę woli. A nade wszystko – sprawia przyjemność.

Do zobaczenia na bieżni!

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.03.2019, 18:38
Wreszcie Prezes coś wymyślił, bo myślałem, że już nic się nie wydarzy w tej agencji

Pozostałe