Paweł Truszkowski zwolniony dyscyplinarnie? AKTUALIZACJA

  • 11.04.2019, 10:49 (aktualizacja 12.04.2019, 12:49)
  • Angelika Lange
Paweł Truszkowski zwolniony dyscyplinarnie? AKTUALIZACJA
Czy Prezydent Andrzej Sitnik miał świadomość, że wybrana przez niego rada nadzorcza Agencji Rozwoju Miasta Siedlce na stanowisko Prezesa Spółki Miejskiej powołała bez konkursu osobę o niejasnej przeszłości zawodowej?

AKTUALIZACJA 12.04.2019

Prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Pan Paweł Truszkowski w dniu dzisiejszym przesłał do naszej redakcji swoje świadectwo pracy, z którego wynika stosunek pracy ustał w wyniku rozwiązania za wypowiedzeniem przez pracodawcę art. 30 § 1 pkt 2 KP.

Niestety nie znamy nam powodu wypowiedzenia.

11.04.2019

Obecny Prezes ARMS – Paweł Truszkowski chwalił się do tej pory kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w administracji publicznej. Na konferencjach prasowych zapomniał jednak wspomnieć, że jego kariera w siedleckim oddziale KRUS zakończyła się zwolnieniem dyscyplinarnym. Próbował odwołać się od decyzji w sądzie, podobno tam również przegrał sprawę. Czy taka osoba rzeczywiście powinna zarządzać zasobami spółki miejskiej?

Apelujemy do Pana Pawła Truszkowskiego, aby ujawnił swoje CV oraz przebieg kariery zawodowej.

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
penia
penia 11.04.2019, 14:29
Wystarczy pokazać świadectwo pracy a tam przecież tryb rozwiązania umowy o pracę

Pozostałe